Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!   

+48 880 362 508

PROJEKT SPORT

Aktualności

25 lipca 2019
Mit #1 Dorosła osoba nie nauczy się pływać.  PROJEKT SPORT

To zdanie oczywiście NIE JEST prawdą. Każdy może nauczyć się pływać, wystarczą chęci, zaangażowanie, systematyczność i wytrwałość. Pływanie pod okiem doświadczonego instruktora na pewno przyniesie oczekiwane rezultaty.
 

Jasną sprawą jest, że nie będzie łatwo i szybko. Każda osoba jest inna, ma inne predyspozycje i różne tempo nabywania nowych umiejętności. Oczekiwanie spektakularnych efektów już na samym początku przygody z pływaniem może zakończyć się fiaskiem więc pamiętaj, że wszystko przyjdzie z czasem.

 

Nauka pod okiem instruktora, który wykazuje się cierpliwością, zrozumieniem problemu i umiejętnością przekazywania wiedzy podopiecznemu sprawi, iż nauka stanie się przyjemniejsza i szybciej zauważysz postępy. Nie zapomnij tylko o systematyczności i wytrwałości, gdyż bez nich wszystko będzie duuużo dłużej trwało.

 

Pamiętaj: nigdy nie bój się powiedzieć instruktorowi z czym masz problem, czego się boisz. Razem wymyślicie najlepsze rozwiązanie. To żaden wstyd, a dodatkowo spójrz na to z innej strony: podjęcie kroków w celu przełamania lęków to już Twój mały sukces!

 

Kiedy zacząć naukę?

Jak najprędzej! Im szybciej zaczniesz, tym prędzej zaczniesz pewnie czuć się w wodzie. Wybierz trenera, przy którym dobrze się czujesz i wiesz, że możesz mu zaufać. Nie odwlekaj tego w nieskończoność! Nie szukaj wymówek! Okularki, ręcznik, czepek, klapki i do dzieła!

Mit #1  Dorosła osoba nie nauczy się pływać. 

DO POBRANIA

Jesteśmy na:

Jesteśmy na

basen ZSZ Sztygarka

Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy na

basen przy SP 29

Dąbrowa Górnicza

Partner BUDGRASS.PL
PARTNER 3WATERS pływanie mamy we krwi

PARTNERZY:

Obiekt sportowy Ułańska

basen WITOSA

basen SPODEK

basen przy TZN

Dąbrowa Górnicza

Wszystkie prawa zastrzeżone.  Projekt Sport©2024

basen przy SP20

Dąbrowa Górnicza

              biuro@projektsport.eu

              tel. 880-362-508

Kontakt

Jesteśmy tutaj

Projekt Sport to zespół ludków pasjonujących się sportem. Firma powstała z zamiłowania do sportu i aktywności fizycznej. Nauczamy i doskonalimy umiejętności pływania u dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Niebawem zaprosimy Was również na wspólne wyjazdy/obozy. :)

 

Projekt Sport Angelika Liszyk

NIP: 6252472121

REGON: 385135813

Nr konta: 

22114020040000390279594072

O nas