Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!   

+48 880 362 508

PROJEKT SPORT

Hej,

"Mam na imię Piotrek. Z zawodu - strażak Państwowej Straży Pożarnej i ratownik medyczny. Z pasji: instruktor pływania, triathlonista, fotograf oraz taternik. Jestem absolwentem studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie fizyczne , Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie oraz Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej na kierunku ratownictwo medyczne. Od 18 lat mocno związany ze sportem w szczególności z triathlonem oraz pływaniem. Zawodnik i reprezentant Dąbrowy Górniczej oraz AZS AWF Katowice w triathlonie na arenie krajowej i międzynarodowej. Od 12 lat instruktor sportu o specjalizacji- pływanie oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji- nowoczesne formy gimnastyki. W pracy instruktora pływania kładę duży nacisk na bezpieczeństwo, dyscyplinę oraz indywidualizacje postępów każdego z podopiecznych."

 

Piotrek to człowiek o wielu talentach i pasjach :) Dzięki temu prowadzone przez niego zajęcia to również bardzo ciekawe i zróżnicowane lekcje z dodatkiem wielu uśmiechu.

Na pierwszy rzut oka z opisu, może wydaje się trochę poważny, ale jak już go poznacie to zobaczycie uśmiechniętego i mega cierpliwego gościa!

Piotrek-------------------

DO POBRANIA

Jesteśmy na:

Jesteśmy na

basen ZSZ Sztygarka

Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy na

basen przy SP 29

Dąbrowa Górnicza

Partner BUDGRASS.PL
PARTNER 3WATERS pływanie mamy we krwi

PARTNERZY:

Obiekt sportowy Ułańska

basen WITOSA

basen SPODEK

basen przy TZN

Dąbrowa Górnicza

Wszystkie prawa zastrzeżone.  Projekt Sport©2024

basen przy SP20

Dąbrowa Górnicza

              biuro@projektsport.eu

              tel. 880-362-508

Kontakt

Jesteśmy tutaj

Projekt Sport to zespół ludków pasjonujących się sportem. Firma powstała z zamiłowania do sportu i aktywności fizycznej. Nauczamy i doskonalimy umiejętności pływania u dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Niebawem zaprosimy Was również na wspólne wyjazdy/obozy. :)

 

Projekt Sport Angelika Liszyk

NIP: 6252472121

REGON: 385135813

Nr konta: 

22114020040000390279594072

O nas