Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!   

+48 880 362 508

PROJEKT SPORT

KRYNICA ZDRÓJ

28.01-03.02.2023

KRYNICA ZDRÓJ CAMP I

RELAX & CHILL

 

KRYNICA ZDRÓJ

28.01-03.02.2023

KRYNICA ZDRÓJ CAMP I

SKI & BOARD

 

Dokument w formie papierowej (oryginał) jaki musisz dostarczyć do dnia wyjazdu to karta kolonijna/kwalifikacyjna, oświadczenie rodziców oraz ewentualnie zgodę na podawanie leków. Pozostałe dokumenty prosimy przesłać zwrotnie drogą mailową.

 Oprócz podstawowych informacji wyjazdowych na maila otrzymasz dokumenty tj. ogólne warunki uczestnictwa, program wyjazdu, regulamin kolonii, zgodę na publikację wizerunku, zgodę na podawanie leków, oświadczenie rodziców.

Z powyższych dokumentów w oryginale (papierowo) w dniu wyjazdu prosimy dostarczyć: kartę kwalifikacyjną, oświadczenie rodziców oraz ewentualnie zgodę na podawanie leków.

Reszta dokumentów zostanie zatwierdzona drogą mailową.

 

Każdy uczestnik może zabrać ze sobą telefon na wyjazd. W trakcie trwania obozu opiekunowie będą przekazywać dzieciom urządzenia o wyznaczonych godzinach (najczęściej przerwa poobiednia). Stosujemy taką zasadę, aby dzieci czerpały z wyjazdu jak najwięcej.

 Jeśli nastąpi wyjątkowy przypadek w którym rodzic nie będzie mógł skontaktować się z dzieckiem lub inna losowa ale ważna sytuacja będziemy rozwiązywać te kwestie indywidualnie.

Przy zapisach zawsze obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jeśli jednak bardzo zależy Ci na konkretnym terminie zadzwoń do nas (+48) 880 362 508; może uda się nam wspólnie rozwiązać tę sytuację.

Jasne! Podaj nam tę informację w formularzu zgłoszeniowym z rubryce "informacje dodatkowe".

Tydzień przed wyjazdem otrzymasz informację kto jest opiekunem oraz kierownikiem obozu. Podamy również aktywny numer telefonu.

Oczywiście jest taka możliwość, warunki ubezpieczenia na życzenie prześlemy drogą mailową.

Zaliczka stanowi 30% wartości całego wyjazdu.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego możesz od razu opłacić zaliczkę (maksymalnie 3 dni od przesłania zgłoszenia). Dopłaty do pozostałej części kosztów dokonaj do 30 dni przed wyjazdem. Jeśli zapiszesz się przez system to automatycznie otrzymasz przypomnienie o płatności na maila i znajdziesz tam link do płatności.

Kliknij w wybraną ofertę i wypełnij formularz zapisowy.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

DOPŁATA 

MAIL ORGANIZACYJNY

To jedziemy! Tydzień przed planowanym wyjazdem prześlemy maila organizacyjnego.

Na 30 dni przed planowanym terminem wyjazdu wyślemy Ci maila z informacją o obowiązkowej dopłacie do pełnej kwoty.

 

*pamiętaj, że tylko dopłacenie brakującej kwoty gwarantuje wyjazd uczestnika. 

 

POTWIERDZENIE 

ZGŁOŚ UCZESTNIKA

Na maila otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia i gwarancję rezerwacji miejsca.

 

W przypadku wyboru dodatkowej polisy od rezygnacji prześlemy jej warunki drogą mailową.

 

1. W wybranej ofercie kliknij przycisk „Zarezerwuj”

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

3. Opłać zaliczkę

 

Możesz również napisać do nas maila na adres: biuro@projektsport.eu lub zadzwonić:
880-362-508 lub 604-534-705

Wtedy pokierujemy zapisem w inny sposób.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Ośrodki wczasowe, hotele, firmy przewozowe to bardzo ważne elementy udanego wyjazdu, dlatego zanim zabierzemy naszych uczestników na wspólny wyjazd sprawdzamy, czy spełniają one nasze wygórowane wymogi w sprawach bezpieczeństwa, komfortu, czystości i poczucia wypoczynku.

Kadra która z Wami wyjeżdża to głownie Trenerzy z naszej szkoły pływania, dlatego nasi pływacy mogą poczuć się pewniej. Ale nie przejmuj się! - nawet jeśli nie uczęszczasz na nasze zajęcia to gwarantujemy Ci, że każdy opiekun, instruktor to osoba z ogromnym doświadczeniem i napewno będziesz czuł się bezpiecznie.

Ferie to wyjątkowo wyczekiwany czas zarówno przez dzieci, jak i młodzież dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pobyt na naszych obozach pozostawił w głowach naszych uczestników ogrom niezapomnianych wspomnień, które będą mogli opowiadać z łezką wzruszenia w oku.

 

Indywidualne podejście to od zawsze nasz priorytet. Uczestnicy wyjazdów zawsze mogą liczyć na pomoc w każdej sprawie. Nigdy nie bagatelizujemy sytuacji i chętnie rozwiążemy problem każdej rangi. Również rodzice naszych podopiecznych mogą liczyć na kontakt z nami; odpowiemy na każde pytanie czy niejasności.

Zaangażowana kadra

Wyjątkowe wspomnienia

Indywidualne podejście

Codziennie tworzymy fotorelację z naszych wyjazdów!

Wtedy również rodzice mogą przeżywać obóz ze swoimi pociechami oraz nami!

Warto z nami jechać!

FERIE to czas pełen wrażeń; wspaniała okazja do przeżycia niezapomnianych przygód, nawiązania nowych przyjaźni i zdobycie doświadczeń. Dają uczestnikom szansę na rozwój nowych umiejętności i pasji, poznanie otaczającego świata, a ponadto generują niezapomniane wspomnienia, które zostaną z nimi na całe życie. 

Na naszych wyjazdach nigdy nie zapominamy o aktywności fizycznej, dlatego program jest zawsze zróżnicowany i pobudza kreatywność naszych obozowiczów.

PROJEKT: FERIE 2024 - wyjazd rodzinny

DO POBRANIA

Jesteśmy na:

Jesteśmy na

basen ZSZ Sztygarka

Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy na

basen przy SP 29

Dąbrowa Górnicza

Partner BUDGRASS.PL
PARTNER 3WATERS pływanie mamy we krwi

PARTNERZY:

Obiekt sportowy Ułańska

basen WITOSA

basen SPODEK

basen przy TZN

Dąbrowa Górnicza

Wszystkie prawa zastrzeżone.  Projekt Sport©2024

basen przy SP20

Dąbrowa Górnicza

              biuro@projektsport.eu

              tel. 880-362-508

Kontakt

Jesteśmy tutaj

Projekt Sport to zespół ludków pasjonujących się sportem. Firma powstała z zamiłowania do sportu i aktywności fizycznej. Nauczamy i doskonalimy umiejętności pływania u dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Niebawem zaprosimy Was również na wspólne wyjazdy/obozy. :)

 

Projekt Sport Angelika Liszyk

NIP: 6252472121

REGON: 385135813

Nr konta: 

22114020040000390279594072

O nas